ملت ایران: هم اکنون دمای هوا در برخی مناطق کشور به کمتر از صفر درجه کاهش پیدا کرده، همچنین دمای هوا در برخی مراکز استان ها نسبت به روز گذشته تا ۸ درجه سانتی گراد کاهش یافته است.
طی روز شنبه در پاره ای از مناطق سواحل شمال کشور، ارتفاعات البرز و شمال شرق کشور، افزایش ابر، وزش باد و بارش پراکنده گاهی با رعد و برق و کاهش دما پیش بینی می شود. همچنین طی این مدت دریای خزر مواج است.

هم اکنون دمای هوا در برخی مناطق کشور مانند بعضی از شهرهای استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و مازندران به کمتر از صفر درجه کاهش پیدا کرده، همچنین دمای هوا در برخی مراکز استان ها مانند زنجان، سنندج، اردبیل، همدان و کرج نسبت به روز گذشته تا ۸ درجه سانتی گراد کاهش یافته است.

در روز یک شنبه در برخی نواحی نیمه شرقی، وزش باد و افزایش ابر رخ خواهد داد و روز دوشنبه بر اغلب نقاط کشور، جوّی آرام حاکم خواهد بود.

دمای هوای تهران طی امروز جمعه، در سردترین و گرمترین زمان به ۱۲ و ۲۳ درجه سانتی گراد خواهد رسید. همچنین برای شنبه و یک شنبه، ۱۰ و ۱۱ فروردین، حداقل و حداکثر دمای هوا به ترتیب به ۸ و ۲۰ همچنین ۱۰ و ۲۰ درجه سانتی گراد خواهد رسید. و در روزهای آینده آسمان تهران همراه با بارش پراکنده و گاهی نیمه ابری و با وزش باد پیش بینی می شود.