نیمه اسفند ماه امسال، اعضا و حامیان زنجیره امید در مجتمع فرهنگی قدس جمع می شوند تا در بازارچه خیریه زنجیره امید به نفع کودکان بیمار نیازمند، مشارکت کنند.

این بازارچه که از تاریخ ۱۴ تا ۱۶ اسفند ماه سال جاری برگزار می شود با حضور ستاره های هنری و ورزشی و چهره های برجسته برگزار می شود و منافع آن به درمان کودکان تحت پوشش موسسه خیریه زنجیره امید ایران اختصاص می یابد.

موسسه زنجیره امید هر سال دوبار در فصل های تابستان و زمستان بازارچه خیریه ای برگزار می کند که منافع فروش محصولات و اجاره غرفه های آن و همچنین کمک های جمع آوری شده در این بازارچه ها به درمان رایگان کودکان بیمار نیازمند تحت پوشش موسسه اختصاص پیدا می کند. این هفتمین بازارچه خیریه زنجیره امید خواهد بود.

در هشتمینبازارچه خیریهموسسه زنجیره امید، برنامه های متنوعی برای شرکت کنندگان در این بازارچه در نظر گرفته شده است که از جمله می توان به برگزاری قرعه کشی و اهدای جوایز به شرکت کنندگان، برنامه هایی با حضور چهره های سرشناس و معروف دنیای هنر و ورزش و ارائه محصولات متنوع فرهنگی، تجاری و خوراکی در بازارچه اشاره کرد.

موسسه زنجیره امید طی ۶ سال فعالیت خود تا کنون بیش از۴۰۰۰ کودک محروم و نیازمند به درمان در سه رشته تخصصی ارتوپدی، قلب و ترمیمی را در فرآیند درمان رایگان قرار داده است و با استفاده از شبکه پزشکان داوطلب و بیمارستان های همکار موسسه آنها را جراحی و درمان کرده است.

بسیاری از این کودکان بیمار نیازمند عمل های جراحی بسیار گران قیمت هستند که موسسه با تامین هزینه های درمان آنها، می تواند برای خانواده های نیازمند امکان درمان رایگان کودکان را فراهم کند.