ملت ایران:سرهنگ محمدرضا سلبی رئیس مرکز کنترل و فرماندهی پلیس راهور ناجا گفت: تردد انواع موتور سیکلت از ساعت ۱۲ امروز الی ۲۴ روز جمعه ۱۵ آبان‌ماه در محورهای هراز، ‌ فیروزکوه، ‌ چالوس، تهران، سمنان، مشهد ممنوع است.

سرهنگ سلبی افزود: در محور چالوس تردد کلیه کامیونها ممنوع است و همچنین از ساعت ۱۳ روز جمعه مورخ ۱۵ دی تردد انواع خودرو از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع و از ساعت ۱۶ الی ۲۳ همان روز از مرزن آباد به کرج به صورت یک‌طرفه است.

همچنین در محور هراز تردد همه تریلی‌ها به غیر از کامیون مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ الی ۲۳ روز چهارشنبه و از ساعت ۶ صبح تا ۲۳ روز پنج شنبه و جمعه ممنوع است.

همچنین تردد انواع خودروها از ساعت ۱۳ الی ۲۲ روز جمعه از رودهن منطقه مشا به سمت آمل ممنوع است و از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۲۲ همان روز از اب اسک به سمت رودهن به صورت یکطرفه است.

وی افزود: در محور فیروزکوه تردد انواع تریلی به غیر از حاملین مواد فاسد شدنی از ساعت ۱۴ الی ۲۳ امروز و ساعت ۶ صبح الی ۲۳ روز پنج‌شنبه و جمعه ممنوع است.

همچنین در محور قزوین - رشت و آستارا - اردبیل جاده قدیم تردد انواع تریلی به غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ الی ۲۲ روز پنج‌شنبه و جمعه ممنوع اعلام شده است.

سرهنگ سلبی در پایان افزود: هموطنانی که قصد مسافرت در این روزهای تعطیل اخر هفته را دارند برای دریافت اطلاعات از وضعیت جاده‌ها و محدودیت‌های ترافیکی نیز می‌توانند با شماره ۸۸۲۵۵۵۵۵ تماس گرفته و از وضعیت راه‌های کشور مطلع شوند

فارس