به گزارش ملت ایران به نقل از ایرنا، بر اساس اطلاعیه پلیس راه راهور نیروی انتظامی، تردد موتورسیلکت در محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد از ساعت ۱۲ روز گذشته(چهارشنبه) تا ساعت ۲۴ روز جمعه(فردا) ممنوع است.

محور کرج - چالوس
بر اساس این گزارش، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج - چالوس کماکان ممنوع است. تردد انواع وسایل نقلیه نیز از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه تا ۲۳ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه حاضر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه تا ۲۳ از ۱۵ کیلومتری بالای مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

محور هراز
در محور هراز نیز ضمن استمرار ممنوع بودن تردد تمامی تریلرها، تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱۶ بهمن و از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۷ و ۱۸ بهمن ممنوع است. تردد انواع وسایل نقلیه نیز از ساعت ۱۴ تا ۱۸ فردا(جمعه) از مبارک آباد تا امامزاده هاشم در استان تهران به منظور تخلیه بار ترافیکی پیست آبعلی ممنوع است.

محور دماوند
در محور دماوند تردد تمامی تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ فردا(جمعه) از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.