۲۴ آنلاین: برج میلاد تهران در واکنش به ساخت فیلم موهن به ساحت پیامبرعظیم الشان اسلام، نام و القاب پیامبر را به صورت لیزر شو روی بدنه برج میلاد تهران نمایش می‌دهد.

فرزاد هوشیار پارسیان ضمن محکوم کردن سازندگان این فیلم گفت: ساخت این فیلم نشان از گمراهی سازندگان آن و بن بست فکری آنها نسبت به دین جهانی اسلام است.
وی افزود: اسلام دینی جهان شمول است و ساخت این فیلم تنها نشان از گمراهی و عقب ماندگی فکری کسانی می‌دهد که درصدد تخریب این دین و پیروان آن هستند.

به گفته هوشیار پارسیان، خوشبختانه بار دیگر مسلمانان با بیان اعتراض و خشم خود اتحادشان را به رخ جهانیان کشیدند و امروز نیز بر هر کدام از ما واجب است تا به نوعی اعتراض خود را نشان دهیم. مدیرعامل برج میلاد تهران تصریح کرد: برج میلاد تهران به عنوان ششمین برج بلند مخابراتی در دنیا شهرت دارد و ما نیز موظف هستیم در کنار سایر مسلمانان دنیا اعتراض خود را به نوعی بیان کنیم.

وی با بیان اینکه این برج به ماذنه ایران اسلامی تبدیل شده است، تصریح کرد: در همین راستا و برای محکوم کردن این اقدام موهن و تنفر برانگیز، امشب(شنبه ۲۵ شهریورماه) نام اسمای پیامبر را از ساعت ۲۰:۳۰ تا نیمه شب به صورت لیزر شود روی بدنه برج میلاد تهران نمایش خواهیم داد.