حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به پایان مهلت ثبت نام داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری ۹۲، گفت: داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام در این مرحله اقدام نکرده اند حداکثر تا ساعت ۲۴ امشب، ۱۴ آبان ماه می تواندد با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www. sanjesh. org و تکمیل فرم الکترونیکی، ثبت نام کنند.

وی افزود: داوطلبانی که براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنما(دفترچه شماره ۲) و اطلاعیه مربوط به اعلام رشته های جدید و تکمیل ظرفیت کدرشته های تحصیلی قبلی، دارای شرایط لازم بوده و علاقمند به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال ۹۲ هستند، حداکثر می توانند ۱۰ کدرشته محل در این مرحله انتخاب و براساس اولویت علاقه خود در فرم انتخاب رشته درج کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آمار ثبت نام کنندگان در مرحله تکمیل ظرفیت، تصریح کرد: تا ساعت ۹ صبح امروز ۳۷ هزار و ۸۵۷ داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور ۹۲ ثبت نام و انتخاب رشته کرده اند.

توکلی به وضعیت داوطلبانی که از ششم آبان ماه تاکنون در مرحله تکمیل ظرفیت، ثبت نام و انتخاب رشته کرده اند نیز اشاره کرد و گفت: این داوطلبان نیز تا ساعت ۲۴ امروز، ۱۴ آبان ماه فرصت دارند در صورت تمایل به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ویرایش و تغییر کدرشته محل های انتخابی خود اقدام کنند.