ملت ایران: تاخیر یازده ساعته پرواز شرکت هواپیمایی متعلق به بابک زنجانی سوژه گلایه یکی از بینندگان سایت مجله مهر شده است.

یکی از بینندگان سایت مهر در پیامی نوشت:

جمعه شب گذشته(۲۶ مهرماه) قرار بود با پرواز ساعت ۲۳ هواپیمایی «قشم ایر» به شماره «۱۲۳۳» از شهر مشهد به مقصد تهران پرواز کنیم. اما با کمال تعجب، موقع حضور در فرودگاه به ما اطلاع دادند که پروازمان با تاخیری طولانی انجام می شود. مراجعه ما به نمایندگان این شرکت در فرودگاه مشهد بی نتیجه بود و آنها با بیان اینکه «تاخیر پرواز از طریق پیامک به مسافران پرواز اطلاع رسانی شده بود»، مسئولیت این تاخیر را قبول نمی کردند. این در حالی بود که تمام مسافران هم می گفتند پیامکی به خط تلفن همراه آنها در این باره ارسال نشده است. خلاصه اعتراض های آرام، کم کم تبدیل به داد و فریاد شد و مسئولان این شرکت هواپیمایی، نه تنها به هیچ عنوان پاسخگو نبودند، بلکه حتی از دادن یک پتو هم برای در امان ماندن از سرمای نیمه شب، دریغ کردند و آن همه مسافر مجبور شدند به هر نحوی که شده، حتی در نمازخانه شب را به صبح برسانند تا بالاخره وقت پرواز برسد. سرانجام بعد از یک ماراتن جنگ روانی و با اعصاب خرد و تن خسته، حدود ساعت ۸ و نیم صبح بالاخره هواپیما از مشهد به سمت تهران پرواز کرد.

این هموطن در ادامه یادداشتش نوشته است: «کاش مسئولان این شرکت و مالک معروف آن آقای بابک زنجانی، به جای این همه هزینه تبلیغاتی و برنامه تلویزیونی و تیم داری و ساختمان سازی، قدری روی مشتری مداری و نحوه برخورد با مشتریان خودشان تاکید می کردند. کاش ما هم به جای استفاده از این پرواز، با اتوبوس و قطار مسافر تهران می شدیم. دست کم این طوری اعصابمان از ان همه بی حرمتی و بی مسئولیتی خرد نمی شد و می دانستیم چه قدر باید انتظار طی مسیر را بکشیم.»

مجله مهر اماده است تا توضیحات احتمالی مسئولان «هواپیمایی قشم ایر» در این باره را منتشر کند.