رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز از وجود ترافیک سنگین در محور کرج – چالوس خبر داد.

همایون شریفی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: بر اساس گزارش های دریافت شده از دوربین های نظارت تصویری در محورهای مواصلاتی استان، هم اکنون شاهد ترافیک سنگینی در محور کرج – چالوس به خصوص در محدوده " بیلقان " هستیم.

وی افزود: در این محور تردد خودروها به کندی صورت می گیرد ولی در سایر محورها، حرکت خودروها روان و به راحتی در حال انجام است.

شریفی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۲ دوربین نظارت تصویری محورهای مواصلاتی استان را تحت پوشش قرارداده اند و وضعیت ترافیکی استان را نمایش می دهند.

وی ادامه داد: با توجه به این که استان البرز یکی از شاهراه های مواصلاتی کشور محسوب می شود انتظار می رود با شروع موج دوم سفرهای تابستانی، اکثر محورهای استان با حجم بسیار تردد خودرو مواجه شوند.

شریفی تصریح کرد: در این ایام از مسافران و شهروندان البرزی که از این محورها تردد دارند انتظار می رود با رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی سفر خوبی را برای خود و دیگران رقم بزنند.

این مسئول بیان کرد: در این ایام ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی در مسیرهای پرتردد و جاده ها استقرار می یابند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با افراد متخاطی از قانون برخورد می کنند. سبقت غیرمجاز، عبور از لاین غیرمجاز و نبستن کمربند ایمنی بخشی از تخلفاتی است که با اعمال قانون مواجه می شوند.