اپراتور دوم از عرضه بسته هدایا و خدمات ویژه ماه مبارک رمضان خود، شامل شارژ شگفت انگیز ۳۰ درصدی، طرح تعرفه مهتاب، محصولات و خدمات ارزش افزوده خبر داد.

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام روابط عمومی ایرانسل، تمامی مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل که در طول ماه مبارک رمضان سیم کارت خود را از طریق کد دستوری ویژه # رمزشارژ*۱۴۶* شارژ کنند، از ۳۰ درصد شارژ داخل شبکه بیشتر در همان روز بهره مند خواهند شد.

مهلت استفاده از مجموع شارژ شگفت انگیز ۳۰ درصدی فوق، تا ۲۴ ساعت پس از فعال سازی تعیین شده و مانده حساب نیز در هر لحظه، با شماره گیری کد دستوری #۸*۱۴۱* قابل مشاهده است.

رمضان امسال، تمامی مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل می توانند با پرداخت ۲۰۰۰ ریال و فعال سازی طرح مهتاب ایرانسل، از طریق کد دستوری #۳*۶*۳*۵۵۵* به مدت ۳۰ روز، از ۱۴ درصد تخفیف در مکالمه های داخل شبکه در بازه زمانی ساعت ۲۱ تا ۸ صبح و ۲۱ درصد تخفیف در مکالمه با خطوط تلفن ثابت در تمامی ساعات بهره مند شوند.

براساس این گزارش، تعرفه مکالمه مشترکینی که نسبت به فعال سازی طرح مهتاب ایرانسل اقدام می کنند، برای هر دقیقه مکالمه با خطوط تلفن ثابت، در تمامی ساعات، ۶۶۹ ریال و برای هر دقیقه مکالمه با سایر مشترکین ایرانسل، در بازه زمانی ساعت ۲۱ تا ۸ صبح، ۵۳۵ ریال و در باقی ساعات، ۶۶۹ ریال و برای هر دقیقه تماس با مشترکین سایر اپراتورها، ۹۲۹ ریال محاسبه خواهد شد.

مشترکین ایرانسل برای برقراری تماس با سایر مشترکین ایرانسل، در هر جای ایران، هیچگونه هزینه جابجایی پرداخت نمی کنند و در هر جا که باشند، تحت پوشش تعرفه یکسان خواهند بود.

از سویی دیگر، کلیه متقاضیانی که از ابتدای ماه مبارک رمضان، اقدام به خرید و فعال سازی سیم کارت اعتباری ایرانسل کرده و سیم کارت خود را تا پایان شهریور ۹۲، حداقل ۱۰۰هزار ریال شارژ کنند، در قرعه کشی یک دستگاه خودروی BMW Z۴ شرکت داده خواهند شد.

مشترکین جدید، در ۳۰ روز اول فعال سازی سیم کارت خود، به ازای هر بار شارژ حداقل ۲۰هزار ریالی، از ۲۵ درصد اعتبار هدیه ۵ روزه نیز برخوردار خواهند شد.

همچنین، در رمضان امسال، به هفت نفر از مشترکینی که نوای پیشواز مذهبی خریداری کنند، به قید قرعه ۳۰ میلیون ریال کمک هزینه سفر زیارتی به مشهد مقدس اهدا خواهد شد. دریافت فهرست این آهنگ های پیشواز مذهبی با ارسال یک پیامک بدون متن به شماره۷۸۷۸ ممکن است.

اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ویژه ماه مبارک رمضان ایرانسل، در وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www. irancell. ir قابل مشاهده است.